Královna čarodějka přehled

Královna čarodějka
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395840/bmid_kralovna-carodejka-sjd-395840.jpg 4 3 3

Sirhaalanové legendy série

1. díl

Sirhalaan je svět, který postupně umírá, vinou špatného zacházení s magií. Dotýká se to nejen elfského a lidského království, vliv to má i na mystické bytosti. Ztratila se hranice mezi dobrem a zlem, mezi používáním čar ve jménu dobra a zla. Tvorové tohoto světa by měli společně napravit porušení magické rovnováhy, ale místo toho rozpoutali válku o moc a vládu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna čarodějka. Přihlašte se a napište ho.

Boboking
07.01.2019 4 z 5

Přiznám, nečekaně milé překvapení. Kniha, kterou vydal někdo, o kom jsem nikdy neslyšel, s počítačovou obálkou, v překladu ale jakém?, které národnostní literatury?, kolik bude asi dílů?... Ale přesto nedalo mi to, nahlédl, začetl se a do noci přečetl celé. Klasický fantasy námět o konfliktu dobra a zla, napsaný takovým chladným, až bezcitným způsobem. Pomsta má vše povoleno. Netradiční vyobrazení elfů, kteří zde nejsou tolkienovsky krásní, jemní, ušlechtilí... Ta celková temná atmosféra mne dostala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Královna čarodějka v seznamech

elfové mystika