Rodinné hodnoty přehled

Rodinné hodnoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6964/sin-city-rodinne-hodnoty-6964.jpg 4 149 149

Sin City série

Dwight McCarthy se vrací. Někdo totiž zemřel a někdo si to musí odskákat. A od toho tu je Dwight a taky malá Miho, vypadající na kolečkových bruslích jako malá panenka a smrtící stejně, jako kdykoli předtím. Prostě jsme zase zpátky v Sin City.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Calibre Publishing

Sin City #5: Family Values

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodinné hodnoty. Přihlašte se a napište ho.

Terva
22.01.2024 3 z 5

Nic mě
tak nedojme
jako pohled na zabijáka,
zmítanýho
morálním dilematem.

Víte, po čtyřech návštěvách ve městě hříchu, tedy v Sin City, už má člověk pocit, že všechno zná – všechno viděl. Ale to se pěkně plete, to zásadní je někde daleko a my se k němu jen velmi pomalu přibližujeme. V čem je tedy problém? V ničem a ve všem. Sin City má spousty zákoutí a ve všech těch místech se dějí věci, které zdánlivě již se známými hrdiny nemají nic společného. Ale město je jeden velký organismus a každý narazí na každého. Ať už chce, nebo ne. Když si třeba zajdete do nejmenovaného baru zavolat své lásce – může se toho hodně stát. A že to tvůrce Frank Miller prostě chce, je snad už každému jasné.

Citát: Víte, na chlápkovi zírajícím na místo vraždy není nic divnýho, ale na vás mi něco nesedí.

Malé cameo tu mají i pánové Klump a Shlubbe. Ano, ti dva, co to dostali do nohou, už zase filozofují nad pivem. Ale jistá závada by se tady našla. Není to tak dlouho, co jsem chválil kresbu malé Miho v předešlém příběhu. Byla to opravdu nádhera. Avšak zde, v Basin City je Malá Miho strašně divně nakreslená. Její souboj na kolečkových bruslích je tak nějak odfláknutý. Celá kresba je odfláknutá. Šálí mě zrak, nebo mám snad pravdu? Stěží krotím příval spravedlivého hněvu, vzbuzeného tímto poznatkem. A pro nedostatek důkazů musím snížit hodnotu tohoto díla. I když konec příběhu je zase jednou pěknej masakr. Tohle byl odfláknutej průměr.

Citát: Andělé jsou mizerný lháři.

Tomas@S
02.01.2024 4 z 5

Další díl slavného komiksu o Sin City. Asi se nedá říct, že něčím překvapil. Spíše udržuje kvalitu na jakou jsem byl zvyklý z ostatních dílů. Prostě klasika která nezklame. Mohu jenom doporučit.

Johny_H.
16.07.2022 5 z 5

Taková akční pohádka pro dospělé. Která ale nedosahuje ani omylem kvalit předchozích dílů. Jednohubka na příjemné odreagování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Jest-li po mně bude chtít řidičák, špatně to skončí. A jest-li mě prohledá, rozpoutá se peklo.

Andělé jsou mizerný lháři.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Rodinné hodnoty v seznamech

v dalších seznamech2x