Nedaj sa! Vzostup a pád Simona Snowa přehled

Nedaj sa! Vzostup a pád Simona Snowa https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328266/nedaj-sa-28S-328266.jpg 4 746 746

Simon Snow série

Simon Snow je ten najhorší vyvolený, aký sa kedy objavil. Prinajmenšom to tvrdí jeho spolubývajúci Baz. Baz je síce zlý upír a totálny idiot, no v tomto má zrejme pravdu.Simon v podstate nevie pracovať s prútikom a pomerne často sa mu podarí niečo zapáliť. Jeho mentor sa mu vyhýba, frajerka sa s ním rozišla, po svete pobehuje netvor so Simonovou tvárou a požiera mágiu. Baz by mal z toho všetkého veľkú radosť, no hoci mal spolu so Simonom nastúpiť do posledného ročníka Watfordskej školy mágie, Simonov úhlavný nepriateľ sa ani neobťažoval ukázať. Nedaj sa je príbeh o duchoch, o láske a o jednej záhade. Je v ňom zhruba toľko bozkávania a rozprávania ako v priemernom príbehu od Rainbow Rowellovej, no oveľa viac netvorov – na svoje si prídu aj fanúšikovia Harryho Pottera.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)

Carry on , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nedaj sa! Vzostup a pád Simona Snowa. Přihlašte se a napište ho.

Miniemall
08.11.2023 1 z 5

Tato kniha mi nějak nesedla. Nemohla jsem se začíst, děj mi přišel zdlouhavý a nudný a měla jsem co dělat, abych knihu vůbec dočetla.

Nathally
08.11.2023 2 z 5

No musím říct, že se mi knížka nějak extra nelíbila. Simon a Baz mi přišli fajn, ale například Agáta mi byla nesympatická od začátku. Jinak dějově se mi to taky nějak nelíbilo, nebylo to moc vymyšlené do podrobna, taková FF jak z Wattpadu... Postavy se chovali někdy až nelogicky nebo celkově divně. Děj se rozjel až kolem 400 strany, což bylo skoro u konce a já se těšila, až to konečně dočtu. Obvykle mi taková knížka trvá přečíst maximálně týden, ale toto mi trvalo víc jak měsíc...

Kimi_Jenkins
19.10.2023 5 z 5

Už se mi povedlo rozřešit záhadu pořadí knih. Je pravda že Nedej se je ze začátku trošku zmatečné ale nakonec jsem to naprosto v pořádku pochopila. Fangirl jsem ještě nečetla a myslím že ani není třeba ji číst před Nedej se.

Kniha se mi moc líbila a určitě doporučuji. Je odpočinková a také to byla první kniha za poslední půlrok u které jsem se opravdu zasmála.

Zatím zde není žádná související novinka.

Oba jeho rodiče chodili na Oxford, ale Baz prohlásil, že se radši probodne kůlem, než by odešel z Londýna. „Vážně by to na tebe zabralo?“ zeptal jsem se ho. „Co?“ „Kůl.“ „Hádám, že na srdce probodnuté kůlem by umřel každý, Snowe.“

Kniha Nedaj sa! Vzostup a pád Simona Snowa v seznamech

v Právě čtených12x