Siedma vlna přehled

Siedma vlna
https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84569/bmid_siedma-vlna-GJq-84569.jpg 4 436 436

Emmi a Leo série

< 2. díl

Siedma vlna je pokračovanie románu Priateľ do dažďa, ktoré si po neočakávanom a búrlivom úspechu prvej časti viac-menej vynútili čitatelia. Bežná téma mailovej korešpondencie sa stala v Nemecku kultovým bestsellerom, no pokračovanie bolo pre autora skôr skúšobným kameňom. Už nemohol skryť Lea a Emmi za slová, musel im dovoliť, aby sa stretli zoči-voči. Popredné miesto v rebríčku nemeckých bestsellerov dokazuje, že sa mu to plne podarilo. E-mailová adresa bola zrušená. Toto triezve konštatovanie ukončilo Emmine nádeje na pokračovanie mailovej známosti s Leom. Leo odišiel za prácou do Bostonu a obaja sa vrátili do „reálneho“ života. Emmi to však nevzdáva, stále sa pokúša skontaktovať s Leom. Po deviatich mesiacoch sa jej to aj podarí. No situácia sa zmenila – Leo v Bostone niekoho spoznal. Tým sa začína druhá časť virtuálnej a virtuóznej romance.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Alle sieben Wellen , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Siedma vlna. Přihlašte se a napište ho.

LuckaK.088
28.03.2024 4 z 5

Jako u prvního dílu jsem se od čtení nemohla odtrhnout (spánek až těsně před kuropěním = v práci zombie). Jediné, co bych vytkla, je délka. Spojila bych oba díly v jeden a lehce zredukovala. Přeci jen ta cesta, než oběma došlo nevyhnutelné, byla maličko zbytečně natahovaná. To ale nebrání vřele doporučit k přečtení.

joanb
27.04.2023 5 z 5

Rychle přečteno. Konec byl překvapivý a Emmi mi tentokrát nelezla na nervy :o).

aNGie5
23.11.2021 5 z 5

Skvěle napsané pokračování romantického příběhu

Zatím zde není žádná související novinka.

Ty jsi mou součástí. Nosím si tě pořád s sebou, napříč všemi kontinenty a citovými krajinami, jako vysněnou představu, jako iluzi dokonalosti, jako nejvyšší výraz lásky. - Leo

Musím jedinkrát pozorovat tvoje rty, když se formují k EMMI. Musím jedinkrát uvidět tvoje řasy, jak se přede mnou ukloní, než spadne opona. - Emmi

Leo, cítíš ještě něco, když mi píšeš? Já totiž cítím, že už nic necítíš. - Emmi

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Siedma vlna v seznamech

v Právě čtených6x