Poslední šance přehled

Poslední šance https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85245/posledni-sance-85245.jpg 4 249 249

Sid Halley série

Sid Halley býval šampionem, pří pádu v dostihu se zmrzačil, pak se stal - podle všeobecného i vlastního mínění pouze z milosti - poradcem Radnorovy detektivní agentury. V průběhu banálního vyšetřování málem přišel o život, ale to už se události řítí jedna za druhou a stejně jako stará i nová přátelství Sidovi vracejí sebedůvěru. Ve střetu s lidmi, kteří v honbě za ziskem likvidují dostihová závodiště ji bude moc potřebovat, a s ní i nemalou inteligenci a proslulou halleyovskou tvrdost. Zločinci bezohlední k ostatním lidem netuší, jak bezohledný umí Sid Halley být sám k sobě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Odds Against , 1965

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední šance. Přihlašte se a napište ho.

zuzi9
26.02.2024 5 z 5

Tato série se Sidem Halleym je za mě TOP od Dicka Francise. Miluju všechny 4 knížky (Poslední šance, Bič, V nemilosti a Rozkazem). Zároveň má hlavní hrdina ostrý humor, ale já to miluju. Popis mrzačení a mučení hlavního hrdiny je hodně krutý.

Luigi1
31.07.2023 5 z 5

Příběhy z dostihového prostředí mě vždycky dostanou

Alinke
01.05.2023 5 z 5

Sid Halley je chytrý, uznávaný, nebojácný a houževnatý žokej. Bohužel jako žokejovi se mu přihodilo to, že byl zraněný a musel skončit s tím, co nejvíce ve svém životě miloval a to byla práce s koňmi. Nicméně "přesedlal" na detektiva právě v oblasti dostihů a koní a odhaloval darebáky, kteří se chtěli přiživit na tomto ušlechtilém sportu a to mnohdy za cenu zdraví a života. Krásně napsané, tak jak to umí právě tento spisovatel. Zatím každé jeho knize jsem dala plný počet hvězdiček

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední šance v seznamech

v Právě čtených2x