Poslední šance přehled

Poslední šance https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85244/posledni-sance-85244.jpg 4 249 249

Sid Halley série

Bývalý šampion Sid Halley je zaměstnán jako poradce dostihového oddělení soukromé detektivní kanceláře Radnor a spol. Dosud se nevzpamatoval ze ztroskotaného manželství, ani z konce své jezdecké kariéry kvůli ruce zmrzačené při pádu. Aby nebylo všemu konec, je postřelen. Když nejvíc pochybuje o smyslu svého života, rozhodne se ho jeho bývalý tchán vyburcovat a svěří se mu s problémem, který Sida zaujme. Kdosi totiž systematicky likviduje dostihová závodiště. Sid začne shromažďovat první důkazy a hledat odpovědi na otázky kdo, proč a jak. Z problému je brzy skutečný případ, při jehož vyšetřování se Sid střetne s mimořádnou krutostí a tvrdě zaplatí za poznání, že jeho nové povolání je možná nebezpečnější než jezdit překážkové dostihy. Jeho protivníkem je totiž podvodník velkého formátu, jehož pravé jméno je na seznamu Interpolu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Odds Against , 1965

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední šance. Přihlašte se a napište ho.

zuzi9
26.02.2024 5 z 5

Tato série se Sidem Halleym je za mě TOP od Dicka Francise. Miluju všechny 4 knížky (Poslední šance, Bič, V nemilosti a Rozkazem). Zároveň má hlavní hrdina ostrý humor, ale já to miluju. Popis mrzačení a mučení hlavního hrdiny je hodně krutý.

Luigi1
31.07.2023 5 z 5

Příběhy z dostihového prostředí mě vždycky dostanou

Alinke
01.05.2023 5 z 5

Sid Halley je chytrý, uznávaný, nebojácný a houževnatý žokej. Bohužel jako žokejovi se mu přihodilo to, že byl zraněný a musel skončit s tím, co nejvíce ve svém životě miloval a to byla práce s koňmi. Nicméně "přesedlal" na detektiva právě v oblasti dostihů a koní a odhaloval darebáky, kteří se chtěli přiživit na tomto ušlechtilém sportu a to mnohdy za cenu zdraví a života. Krásně napsané, tak jak to umí právě tento spisovatel. Zatím každé jeho knize jsem dala plný počet hvězdiček

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední šance v seznamech

v Právě čtených2x