Hluboko v srdci přehled

Hluboko v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130036/bmid_hluboko-v-srdci-PHv-130036.jpg 3 35 35

Sherbrookeovi série

< 11. díl

Julian se dosud nesmířil s vraždou své manželky Lily. Proto ho nemile překvapí, že mu matka vybrala nevěstu. Julian původně nemá o Sophii zájem, ale když ji potká, je okouzlen. Navzdory vzrušujícímu jiskření – nebo možná právě proto, aby nechal minulost jednou provždy za zády – Julian dál pátrá po Lilyině vrahovi. A postupně odhaluje úzkostlivě střežené tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Prince of Ravenscar , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hluboko v srdci. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
27.06.2023 2 z 5

Tak tohle je snad nejhorší kniha od autorky.Ze začátku to byl takový zmatek,že jsem nevěděla kdo je co zač.Je pravda, že romantika nula,erotika dvě nuly a pachatel byl předvídatelný okamžitě, takže další nuly.Narovinu ,to byla ztráta času knihu číst.

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Tak teď jsem zjistila, že je to v pořadí 11 kniha. No nijak mi to nevadilo. Četlo se to skvěle. Oddychovka jak dělaná.

havrmoni
23.06.2016 3 z 5

Ano normální oddechovka a jako k takové je třeba k ní přistupovat. Trochu zmatené jelikož se jedná o dvě dvojice,rozdělenìm by mohly vzniknout dvě romantické knihy. Abych se přiznala Devlin a Roxana se mi líbili víc, on mi byl sympatický už v předchozích dílech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hluboko v srdci v seznamech

v dalších seznamech1x

Catherine Coulter