Čarodějova dcera přehled

Čarodějova dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38840/carodejova-dcera-38840.jpg 3 57 57

Sherbrookeovi série

Ryder Sherbrooke najde téměř ubité dítě v jedné uličce a vezme je domů. Když holčička konečně promluví, není schopna říci ani jak se jmenuje, a tak ji pojmenují Rosalind de La Fontaine. Během své první společenské sezóny v Londýně roku 1835 se seznámí s Nicholasem Vailem, sedmým hrabětem z Mountjoy, který právě přicestoval z Makaa, a stanou se z nich nerozluční přátelé. Jejich vztah nabude novou intenzitu, když naleznou mystickou knihu psanou šifrou, které rozumí jedině Rosalind, a ukazuje se, že ona je jediným klíčem ke starobylé záhadě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Wizard´s Daughter , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějova dcera. Přihlašte se a napište ho.

Pokus-omyl
29.08.2023

Nejhorší kniha co jsem kdy četla. Hrozná slátanina

Terry-ne
07.05.2020 1 z 5

Líčení příběhu je zmatečné. Orientace se drží dost obtížně. Čověk musí přijímat, co se odehrává bez otázek (prostě se to tak stalo), jak se u knížky neudrží, jelikož mu nebude dávat smysl.

MartinaPri
03.08.2018 1 z 5

Pár knih od C. Coulter jsem již přečetla, vždy to byla oddychovka, kterou jsem v tu chvíli vyhledávala, ale toto... Zbytečně zdlouhavé a již dost přitažené za vlasy. Druhá polovina knížky je pro mě děs.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čarodějova dcera v seznamech

v dalších seznamech1x