Seznam přání přehled

Seznam přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499007/bmid_seznam-prani-OR6-499007.jpg 3 27 27

Co má společného hotel v Las Vegas, autoopravna nacházející se v letovisku na pobřeží Kalifornie, tajný seznam vánočních přání či mechanické zázraky na přelomu 19. a 20. století alternativní historie? Vždy je to setkání dvou lidí, a to setkání často překvapivá, třeskutá a osudová, ale také romantická a často vám vženou červeň do tváří. Povídky od bestsellerové autorky mají zkrátka všechny atributy, které čtenáře pobaví.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Seznam přání. Přihlašte se a napište ho.

AliceTief
19.01.2023 3 z 5

No povídky sice krátké, vzhledem k autorce bylo asi jasné kolem čeho se bude děj psát, ale za mě tahle autorka má navíc. Nejvíce se mi líbila druhá povídka, ale že bych tohle musela mít od autorky často se říct nedá.

janina66
19.01.2023 3 z 5

První dvě delší povídky celkem ok. Třetí byla horší a ta poslední hrozná. Ve všech šlo pouze o sex zaobalený malým dějem.

Nuttelka
28.11.2022 4 z 5

Má oblíbenkyně a srdcovka Sylvia Day .. po jejích knihách sahám automaticky, ani nečtu anotace, jelikož vím, do čeho jdu a co můžu očekávat. Povídky jsou krátké, smyslné a žhavé... A co, že jsou takové jednoduché, svůj účel plní a je to příjemné čtení na jeden večer, Sylvia tohle umí :-)

Nalezení, Poslední hřebík a další knižní novinky (37. týden)

11.09.2022

Kniha Seznam přání v seznamech