Setkání v márnici přehled

Setkání v márnici
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29975/setkani-v-marnici-29975.jpg 3 20 20

Poklidnou hladinu života amerického maloměsta rozvlní tragická událost - únos malého chlapce. Okolnosti zpočátku jednoznačně ukazují na osobu pachatele. Netypický vyšetřovatel, kurátor okresního soudu Howard Cross, však nachází spojitosti, které jej přenášejí nejen v prostoru - do kalifornské pouště, ale i v čase - až do doby druhé světové války.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Meet Me at the Morgue , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Setkání v márnici. Přihlašte se a napište ho.

Allena24
19.03.2021 4 z 5

Prima detektivka v příjemném formátu pro čtení na cestách. Líbil se mi i překlad knihy, který "nedrhl". Těším se na další krimi od p. Macdonalda.

March
24.12.2018 3 z 5

Knížka se četla poměrně rychle. Je skvělé když po těch moderních technologiích, vysetrovacich metodach musí detektiv/vyšetřovatel používat mozek. Rozuzlení pro mě překvapující.

Zuza151
02.05.2016 2 z 5

Námět knihy není špatný, i dějově je fajn, ale trochu mě zklamal konec. Že si po dvou dnech ti dva vyznají lásku a on ji žádá o ruku, to bych fakt nečekala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Setkání v márnici v seznamech