Sestry přehled

Sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470655/bmid_sestry-1f6-470655.png 4 191 191

Úsměv série

Tri týždne. Dve sestry. Jedno auto. Komiks podľa skutočných udalostí! Raina sa nevie dočkať, až bude mať súrodenca a z nej sa stane veľká sestra. Amara je však iná, než si Raina predstavovala... Niežeby nebola jej malá sestrička zlatá. Je však aj často mrzutá a najradšej sa hrá sama. Prejdú roky a ich vzťah sa veľmi nezlepšuje. Do toho všetkého sa im narodí brat a navyše sa zdá, že medzi ich rodičmi to škrípe. Najvyšší čas, aby dievčatá začali spolu vychádzať! Napokon, veď sú predsa ségry. Druhý príbeh, v ktorom úspešná komiksová autorka čerpá zo spomienok na svoje detstvo, je vtipným rozprávaním o tom, ako si dve sestry hľadali k sebe cestu počas výletu do Colorada na rodinnú stretávku.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Sisters , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sestry. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
30.09.2023 5 z 5

Autobiografický komiks od autorky Rainy Telgemeier!
Chtěli jste někdy sourozence? Ségru? Raina ji chtěla. A splnilo se jí to! Jenže ségra vůbec není taková, jakou si ji představovala - je sice roztomilá, ale taky pěkně protivná! A ani po letech jejich vztah není lepší. Navíc přibyl mladší bráška! A to po nich rodiče chtějí, aby přežili cestu za příbuznými - jede se autem a to celý týden!

Pokud máte sourozence, vřele doporučuji! Opravdu se pobavíte a zasmějete, popřípadě zavzpomínáte na staré časy! :D Pokud už jste rodič budete pouze kroutit hlavou nad tím, jak se chovají a vy s nimi máte plné ruce práce, až do doby než dojedete za vlastními sourozenci!

Skvělý humor, prostředí, grafika i postavy! Tohle se opravdu povedlo!

Lka
03.07.2023 5 z 5

Hezký komiks, u kterého jsem se stále usmívala. Je tu ztvárněn běžný život v jakékoliv rodině. Myslím si, že plno čtenářů si řekne, no takhle je to i u nás.

Lovehorses365
12.05.2023 5 z 5