Šeptající země přehled

Šeptající země https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12253/septajici-zeme-12253.jpg 5 91 91

Knížka humorně laděných příběhů známého anglického přírodovědce a spisovatele z výprav za zvěří do Argentiny a Patagonie.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , BB art

The whispering land

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šeptající země. Přihlašte se a napište ho.

11191
21.04.2024 3 z 5

Knížka, kterou jsem přečetla kvůli čtenářské výzvě. Na první pohled pěkná, barvité popisy přírody a lidí, vtipné situace.. když se nad ní zamýšlím hlouběji, je mi líto, že člověk, který se vydává zapáleného milovníka přírody a všeho původního a nedotčeného zároveň v Patagonii chytá exotická zvířata a převáží je jen za účelem výstavby své zoo. Mnohem radši bych si přečetla knihu člověka, který pouze popisuje co viděl a zažil. Nedokážu ji hodnotit bez tohoto přesahu a pohledu dnešní doby.

Elea
01.11.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila, má krásné popisy zvířat i krajiny. Podle mého názoru jedna z nejlepších knih autora.

Boženka2
12.08.2022 5 z 5

Zase jsem našla poklad v knihbudce. Krásné vypravování o krásné zemi, krásných lidech, zvířatech, rostlinách. Nepodezírám autora z vědomého drancování přírody, věřím, že ho vedl upřímný zájem o přírodu. Byla jiná doba a dnešní pohled je také jiný.Teprve při čtení jsem si vzpomněla na film O mé rodině a jiné zvířeně, podle stejného autora. Hned jsem se na něj znovu podívala. Musím si přečíst i knihu a další knihy pana Durrella.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šeptající země v seznamech

v Právě čtených1x