Šepoty zo záhrobia přehled

Šepoty zo záhrobia https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527268/bmid_sepoty-zo-zahrobia-6564e8e61445e.jpg 4 16 16

Dva kroky do pekla série

Prvý diel trilógie Dva kroky do pekla Život na zemi bol poslaním, no pre neho sa stal trestom. Od pekla ho delili sotva dva kroky a padnúť na samotné dno bolo až neuveriteľne jednoduché... Hlavne, keď do jeho života vstúpila ONA. Aké tajomstvá ukrývajú tajomní ľudia v ešte tajomnejšom mestečku? Zrazu sa dejú zvláštne veci a navonok obyčajné situácie sa začínajú čoraz viac zahaľovať závojom tajomna. Až šepoty zo záhrobia spustia lavínu otáznikov, ktorým sa April snaží za každú cenu porozumieť. Ibaže, čo ak je lepšie pravdu nepoznať?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šepoty zo záhrobia. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Dej má pohltil a ani neviem a kniha bola prečítana :) skvelé dielo tak ako doposiaľ všetko čo som od autorky čítala

evineckY
19.11.2021 5 z 5

Tak toto je přesně můj šálek kávy - andělé, (démoni a upíři)
I když je to klasická pohádka pro mladší, Já to prostě žeru.
A přesto, že je to podobný příběh, je to originál a toho se nepřejím.
DOPORUČUJI všem fanynkám andělů.

simona7381
16.05.2020

Musím priznať, že knižka mi miestami dosť pripomínala knihy Zavrhnuty - Patch a Nora....
Ale ak si to odmyslim, tak som ju zhltla za ani nie dva dni aj s prestávkami a prácou.
Knižka sa číta samo, je pútavo napísaná a donúti vás čítať, až kým ju nedocitate do konca. Niekedy som si vedela aj domyslieť, že čo sa asi stane, je to celkovo dosť predvídatelne aj kvôli tomu ze na takýto štýl je už viacero kníh.... Ale aj tak mam z tejto knihy dobry pocit a páčila sa mi. Mam kúpené všetky štyri časti tak sa môžem spokojne pustiť do ďalšej.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šepoty zo záhrobia v seznamech

v dalších seznamech1x