Šepot vzdálených chvil přehled

Šepot vzdálených chvil https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249993/bmid_sepot-vzdalenych-chvil-CwB-249993.jpg 4 369 369

Edie Burchillová dostane nečekaný dopis a vydává se do Milderhurst Castle, vznosného, ale chátrajícího sídla, kde žijí neprovdané sestry Blytheovy. S nimi a s jejich stárnoucím otcem zde před padesáti lety během druhé světové války Ediina matka strávila po evakuaci z Londýna část dětství. Starší sestry Blytheovy jsou dvojčata a většinu svého života zasvětily péči o nejmladší sestru Juniper, která se nikdy nevzpamatovala z psychického šoku, který utrpěla v roce 1941, kdy ji opustil snoubenec. Eddie pomalu začíná rozplétat matčinu minulost, v kamenných zdech Milderhurstu se však skrývají ještě mnohem větší tajemství… Co všechno se vlastně před oním půlstoletím stalo?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Distant Hours , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šepot vzdálených chvil. Přihlašte se a napište ho.

Etincelle
09.10.2023 4 z 5

Zajímavá kniha - při prvních strankách jsem byla nadšená nad tím, jak si autorka hraje s popisy postav, jejich charakterů, situací a okolí, kde se to odehrává. V průběhu čtení jsem byla už netrpělivá, co bude dál a začalo mi připadat, že se příběh někdy zbytečně táhne. Dvojí časová linie mi vůbec nevadila, řekla bych, že příběh a zápletka je zajímavá i konec je překvapivý. Měla jsem obavu, že se to ve výsledku vyvine v červenou knihovnu, ale nestalo se tak (naštěstí). Nedávám plný počet hvězdiček za počet stran - skoro 500, velmi často jsem měla dojem, že by stačilo o 150 stran míň :)

Jane333
14.04.2023 3 z 5

Mně se víc líbila Hodinářova dcera, tohle mě začalo bavit až tak od půlky. Ségry byly pěkně jeblý :)

MatBla
15.03.2023 5 z 5

Ze začátku mě kniha hodně chytila, pak jsem se v půlce nějak sekla a odložila jsem ji.
Po pár týdnech jsem jí dala znovu šanci a dočetla do konce takřka na jeden nádech.
Krásné, nelituji, že jsem se k ní vrátila.
Konec byl trochu drsný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šepot vzdálených chvil v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech8x