Sen v červeném domě I přehled

Sen v červeném domě I https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68545/bmid_sen-v-cervenem-dome-i-Msc-68545.png 4 51 51

První díl románu, velké encyklopedie čínského života a kultury 18. stol.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Odeon

Chung lou meng , 1791

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sen v červeném domě I. Přihlašte se a napište ho.

Tomáš48
09.05.2023 5 z 5

Tento první díl, je v podstatě exposice k celému románu, ale je velmi důležité si jej velmi pozorně přečíst. Kdo vytrvá, bude bohatě odměněn dalšimi díly. Nic není tak, jak se na první pohled zdá. Přečetl jsem za svůj život stovky knih. Ale tohle je nejúžasnější román co jsem kdy četl.

Atuin
02.08.2019 5 z 5

Ať se na to dívám jako člověk, čtenář či jako pojem, předmět ukrytý v jiném pojmu či předmětu, dívám z jakékoliv strany jde o mimořádně krásný text...5/5 ( jakkoliv ho ovlivnil překlad a posunul ho byť i jinam, je to prostě velmi poutavé a krásné)

Andi
15.06.2019 3 z 5

Knihu s tak tenkými listy jsem v ruce už dlouho nedržela, ale co jsem se dočetla byly pěkné básně, které některé postavy vymýšlely, trošku jsem se ztrácela v těch čínských jménech, páč vypadaly všechny stejně. Zajímavý historický román o lidech, kteří celý den nic nedělali, jen zaháleli a nechávali se obskakovat služebnictvem. Tedy, o tom ta kniha byla. Vlastně vůbec o ničem, ale hvězdičky dávám autorovi za to, že dokázal na tolika stranách pro postavy něco vymyslet, to je mi umění, psát stovky stránek o ničem.
Na další díl se možná někdy v budoucnu dostane. Kdo ví kdy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sen v červeném domě I v seznamech

v Právě čtených4x