Šel jsem se psem přehled

Šel jsem se psem https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451529/bmid_sel-jsem-se-psem-sB8-451529.jpg 5 19 19

Rozvod! Děsivé slovo, které se vznáší nad sourozenci Divišem a Dášou. Ani jeden nechápe, co se s rodiči děje. Mají své děti vůbec ještě rádi? Co bude dál? Diviš už nemůže vydržet napětí, které doma panuje. Sbalí si batoh, připne Brutovi vodítko a na stole zanechá vzkaz: Šel jsem se psem. Řada Má to háček vzniká ve spolupráci s nakladatelstvím Pasparta. Jedná se o příběhy, které pomáhají dětem zvládnout složité životní situace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šel jsem se psem. Přihlašte se a napište ho.

Uiška
24.02.2024 5 z 5

Autorce se moc pěkně podařilo vylíčit pocity a myšlenky hlavního hrdiny, místy mi bylo až smutno.
Určitě bych dílo doporučila dál, mnoha rodičům by mohlo otevřít oči.
Jinak se nebojte, není to nějaká depresivní kniha, je napsána citlivě a tak akorát :).

Korsika
10.05.2022 4 z 5

Velmi čtivě zpracováno, pěkně ilustrované a vhodné nejen pro děti ale (a asi hlavně) pro jejich rodiče, protože ukazuje, jak moc dospělí podceňují vnímavost dětí, ale také jejich rozlišovací a dedukční schopnosti.

helusa2
14.11.2021 4 z 5

Pěkně podaná obtížná životní situace. Věřím, že dětem v podobném složitém období pomůže mnohé pochopit.

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Kniha Šel jsem se psem v seznamech

v dalších seznamech2x