Šéf, Andrej Kvašňák přehled

Šéf, Andrej Kvašňák https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391845/bmid_sef-andrej-kvasnak-qWa-391845.jpg 5 5 5

ANDREJ KVAŠŇÁK – legenda, která psala dějiny československého fotbalu. Sparťanský fotbalista století, hráč, kterého obdivovali jak spoluhráči, tak protihráči. Hráč, kterého milovali fanoušci, protože uměl rozdávat nejen fotbalovou radost svým umem, ale dokázal diváky i pobavit. To vše o jeho fotbalovém životě i zákulisí nabízí knížka ŠÉF, doplněná fotografiemi, některými dosud neuveřejněnými.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šéf, Andrej Kvašňák. Přihlašte se a napište ho.

Kosta96
04.02.2024 5 z 5

Autobiografie zkoumající především kariéru jednoho z největších československých fotbalistů, vicemistra světa, legendy našeho a sparťanského fotbalu, šprýmaře a hráče na kterého chodily tisíce fanoušků. Sparta a její fanoušci si pana Kvašňáka nesmírně váží dodnes. Fanoušci ho sami zvolili sparťanem století. V roce 2013 byla hlavní tribuna na Letné pojmenována po něm. Donedávna tak byl jediným sparťanem, jehož jméno zastřešilo tribunu stadionu. Pokud si knížku přečtete, pak pochopíte proč.

Kabuky
26.05.2022 5 z 5

Výborná autobiografie.

n.ezn.amy
24.03.2020 5 z 5

Jedna z největších legend nejlepšího klubu světa, kdy Andrej byl nejen fenomenální fotbalista, ale i skvělý člověk. V dnešní době už se asi nestane, aby se lidé chodili dívat na jednoho fotbalistu, který jim víkend co víkend přináší dobrou náladu. Andrej to dokázal a lidé ho milovali

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šéf, Andrej Kvašňák v seznamech

v dalších seznamech1x