Bez práva na život přehled

Bez práva na život https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220171/bmid_bez-prava-na-zivot-220171.jpg 5 283 283

Sedmý smysl série

Terezčin osud je už od začátku velice zvláštní a má to svůj důvod. Zdědila Martisovu krev a s ní i talent, kterého se všichni bojí – i draci... Dokáže jí Hanka pomoct? Závěr série s osudy Vrona a dětí, kterým otevřel cestu do světa magie.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez práva na život. Přihlašte se a napište ho.

Nathally
06.11.2023 5 z 5

Tento díl mi přišel spíš už jen zbytečný, bylo tam spoustu zbytečných scén a děj trochu už natahovací. Ale i tak mám tuto sérii ráda.

Plativa
05.11.2023 5 z 5

Opět další skvělý díl z této knižní série, napětí by se dalo krájet, takže se kniha četla úplně sama. Jsem ráda, jak to konečně dopadlo s Hankou a Sváťou, i když je mezi nimi věkový rozdíl, líbí se mi, že z toho autorka nedělala červenou knihovnu a vyřešilo se to tak hezky samo.

ElikaS
25.04.2023 5 z 5

Zase jsem nadšená, tentokrát se ke skvělému dobrodružnému příběhu, přidaly i zajímavé etické myšlenky a problémy, které příběh rozhodně oživily a povýšily.
Opět jsme poznali nové lokality, které byly rozhodně zajímavé a zase v nich žilo úplně jinak než na jiných místech. Zajímavý byl pohled na pozici velmistra, který to rozhodně neměl jednoduché a jeho úloha byla dost nevděčná. Osobně bych neviděla jako úplného padoucha.
Putování jeskyní, která byla plná iluzí mě neskutečně bavila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Měla příjemný pohádkový nádech.
A samotný epilog byl také skvělý a klidně bych se s ním spokojila jako se závěrem celé série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bez práva na život v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x