Sedmilhář Josífek přehled

Sedmilhář Josífek https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14658/sedmilhar-josifek-14658.jpg 5 60 60

Veselý příběh o tom, co se může stát, když si malý kluk v jednom kuse vymýšlí a lže svým rodičům. Knížka z edice Druhé čtení je určena dětem od 6 let. Malý Josífek je pěkný nezbeda. Nečeše se, nečistí si zuby, neuklízí špinavé prádlo a jedny ponožky by nejradši nosil celý týden. Ještě horší je ale jeho chronické lhaní. Než by něco udělal, radši mamince zalže, že je vše hotovo. Rodiče jsou z něj zoufalí a nepomáhají zákazy, příkazy ani tresty. Josífek dokonce nevěřil ani maminčině vyhrožování, že se sedmilhářům může lehce přihodit něco nepěkného. Jenže tentokrát to maminka myslela doopravdy vážně a Josífka čeká pořádné narozeninové překvapení a opravdu pekelné jarní prázdniny. Odnaučí se malý rošťák lhát? ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedmilhář Josífek. Přihlašte se a napište ho.

VioletMokrasova
23.01.2022 4 z 5

Krásná knížka o tom co se má a co ne a jak vymyslet aby dítě přestalo lhát!

PaniWiga
07.01.2020 4 z 5

Pěkný příběh pro děti. Líbila se mi nejen jeho poučná část, ale také to, že autorka nezapomněla Josífkovi už od začátku přiznat i kladné vlastnosti. Sice lže jako na běžícím pásu, ale celou dobu se moc hezky chová k sestřičce. Zkrátka nic není černobílé. A se lhaním se nakonec samozřejmě polepší.

Karimah
13.01.2019 5 z 5

Opravdu povedená knížka, poučná, zábavná a s hezkými ilustracemi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedmilhář Josífek v seznamech

v dalších seznamech2x