Sedmero pohádek na dobrou noc přehled

Sedmero pohádek na dobrou noc https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306396/bmid_sedmero-pohadek-na-dobrou-noc-TVN-306396.jpg 4 14 14

Nové vydání sedmi roztomilých pohádek na dobrou noc. Přečtěte si o neposedných kůzlátkách, jak liška napálila medvídky, o koťátku, které zapomnělo mňoukat, o nenasytném kuřátku i jiné půvabné příběhy doplněné verši. Pojďme spolu tam a zpátky, já vás pozvu do pohádky. Čeká na nás krásný svět, začínáme vyprávět. Pro nejmenší čtenáře a jejich rodiče... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedmero pohádek na dobrou noc. Přihlašte se a napište ho.

Máca216
22.04.2023 5 z 5

Vtipné a rýmované pohádky tak akorát dlouhé před spaním. Mám je moc ráda.

Vera Silent
17.11.2022 5 z 5

Moc hezká kniha s neobvyklými pohádkami, v nichž jsou zapracované rýmy. Synovi se nejvíce líbila pohádka o kuzlatkach a naučil se z ní vlkuv verš "buchy, buchy na vrátka, otevřete kuzlatka. Vr a vrr a vrrrrr." Je to celkem sranda, když běhá po bytě a recituje vlka.

Věkové doporučení od 5 let je ale celkem úlet. Mě dítě zvládá tyto pohádky ve dvou. Pro pěti- a starší děti jsou určitě moc krátké a primitivní.

GaleW
08.04.2020 4 z 5

Nám se knížka velmi líbila, vtipná, svižná, veselé obrázky. Pro malé děti ideální

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedmero pohádek na dobrou noc v seznamech

Autoři knihy

Jiří Žáček