Sedm posledních slov - Bůh, který nám rozumí přehled

Sedm posledních slov - Bůh, který nám rozumí
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431766/bmid_sedm-poslednich-slov-buh-ktery-nam--G8g-431766.jpg 4 6 6

Útlá publikace jezuity Jamese Martina, známého u nás mimo jiné díky jeho knize „Jezuitský návod (téměř) na všechno“, se soustředí na sedm výroků, které podle evangelií pronesl Kristus na kříži: od „Žízním“ přes „To je tvá matka“ a „Proč jsi mě opustil“ až k „Odpusť jim…“ a „Dnes budeš se mnou v ráji“. Autor ukazuje, že jsou dokladem Ježíšova pochopení pro lidské problémy, trápení a bolesti, a v jednotlivých kapitolách se zabývá odpuštěním, pochybami, rodičovskou láskou, opuštěností, tělesnou bolestí, zklamáním a sebeobětováním. „Náš Bůh má pochopení a soucit, umí se vcítit a rozumí našemu životu, protože ho sám prožil,“ píše.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Cesta

Seven last words , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm posledních slov - Bůh, který nám rozumí. Přihlašte se a napište ho.

Starmoon
27.03.2022 5 z 5

Krásna kniha. Akoby bola mostom medzi mojim a Ježišovým srdcom. Opäť trochu iný pohľad na staré známe veci; veľmi svieži, láskavý, nápomocný pohľad. Takéto knihy vo mne nanovo rozdúchavajú „prvú lásku“ (porov. Zjav 2, 4). Ďakujem, James. Ďakujem, Ježiš.

barunka66
11.04.2021 4 z 5

Náhodně objevená knížečka právě před Velikonocemi. Pro mne letošní Velkopáteční čtení. Takové lidské, poučné, laskavé. Určitě se k ní vrátím. Děkuji za ni.

veneta
05.04.2021 4 z 5

Skvělá kniha na Svatý týden!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedm posledních slov - Bůh, který nám rozumí v seznamech

v dalších seznamech1x