Sedm katů z Mnichova přehled

Sedm katů z Mnichova
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304987/bmid_sedm-katu-z-mnichova-7lW-304987.jpg 4 263 263

V roce 1967, dva roky před vydáním legendárního Kmotra, publikoval Mario Puzo pod pseudonymem Mario Cleri prózu nevelkého rozsahu, v níž se podruhé – po debutové Temné aréně – vrátil do poválečného Německa. Její hrdina, Michael Rogan – bývalý kapitán americké rozvědky s geniálním mozkem, chycený gestapem ve Francii, mučený v Mnichově společně se svou ženou Christine – se deset let po válce octne na stopě sedmičky mnichovských vyšetřovatelů a přichystá jim osud, který určili původně oni jemu – smrt.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Knižní klub

Six Graves to Munich , 1967

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm katů z Mnichova. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
předevčírem 3 z 5

Jednoduchá novela o naplánované pomstě pevně rozhodnutého přeživšího amerického občana. Je to moc nereálné, i když předpokládám, že poválečná Evropa byla ve velkém chaosu, takové přímé akce zdravotně postiženého agenta neakceptuji!

hnusák
23.04.2024 4 z 5

Přímočarý příběh na jedno odpoledne, sice trochu naivní, ale přesto se toto dílko čte překvapivě dobře, ale ono ani není divu, Mario Puzo je skvělý vypravěč.

Christo
22.08.2023 5 z 5

Jedním ze sedmi katů našel autor svojí můzu- Kmotra. Už jen tím je kniha zajimavá, protože až sem lze dopátrat, až kam sahají nitky sicilské mafie ;-).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedm katů z Mnichova v seznamech

v Právě čtených1x