Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové přehled

Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122892/sedm-genialnich-kousku-pani-velkotreskove-122892.jpg 4 5 5

Autor zábavnou formou vysvětluje vědecká fakta, a to pomocí prostých slov a názorných obrázků. Vypráví dějiny člověka a začíná velkým třeskem - od částic k atomům, od molekul k buňkám, od jednobuněčných organismů k mnohobuněčným, od medúz k rybám... Postupným výkladem je nám odhalováno sedm neuvěřitelných jevů, které mohou být dílem náhody, či génia a které tvoří základ toho naprosto bláznivého scénáře, jímž jsou dějiny každého z nás. ... celý text

Literatura naučná Věda
Vydáno: , Knižní klub

Les sept coups de génie de madame Bigabanga , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové. Přihlašte se a napište ho.

R.A
17.09.2015 5 z 5

Hezké, milé, stravitelné. Z odborného hlediska klobouk dolů za takto široký záběr podaný velmi přístupnou formou. Zachytila jsem asi jen asi dvě věty "na zabití" (nelíbí se mi myšlenka jakéhokoliv "cíle evoluce" a tím méně, je-li za ten cíl označen vznik člověka), ale celkově to drží pohromadě a cesta po špagetinové dráze byla hezkým zpestřením několika večerů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové v seznamech

Autorovy knížky