Sbírka úloh z učiva matematiky základní školy přehled

Sbírka úloh z učiva matematiky základní školy
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424749/bmid_sbirka-uloh-z-matematiky-pro-zaklad-wBh-424749.jpg 5 49 49

Obsah: I. Racionální čísla II. Dělitelnost přirozených čísel III. Úlohy na procenta IV. Poměr. Přímá a nepřímá úměrnost V. Funkce VI. Mocniny, odmocniny. Pythagorova věta VII. Výraz. Úpravy algebraických výrazů a operace s nimi VIII. Řešení lineárních rovnic IX. Nerovnosti a nerovnice X. Slovní úlohy XI. Geometrické úlohy řešené výpočtem XII. Množiny všech bodů dané vlastnosti. Konstrukční úlohy XIII. Geometrická zobrazení XIV. Vektory XV. Statistika a pravděpodobnost 14-076-84... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sbírka úloh z učiva matematiky základní školy. Přihlašte se a napište ho.

Achillesaželva
29.02.2024 5 z 5

Běloun!! Opravdu mě připravil solidně...Asi si otevřu šampaňské na oslavu toho, že jsem se díky němu před 20 lety skutečně na gympl dostala, ale i toho, že už ho nikdy nebudu potřebovat ;-)

Clivicus
20.05.2023 5 z 5

Přijímačky jsem úspěšně složil, začež díky vzdávám panu Bělounovi, že mě o přípravě podepřel svou sbírkou.

Štěpinambura
15.11.2022 5 z 5

Skvělá kniha slovních úloh, chytáky a záludnosti mě moc bavil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sbírka úloh z učiva matematiky základní školy v seznamech

v Právě čtených1x