Sázka na mizeru přehled

Sázka na mizeru https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309929/bmid_sazka-na-mizeru-caC-309929.jpg 2 14 14

Vdaná Elvíra v utajeném vztahu s prostopášným Medardem zahoří vášní, o níž vždy jen snila. Postupně ztrácí hlavu, nevidí, neslyší, neuvažuje. Záludný milenec obratně využívá jejího nízkého sebevědomí pro své potěšení a připraví ji o peníze, o čest a téměř i o rozum. Jak to půjde dál? A co se stane, když její ctnostný manžel Jaroušek začne tušit pravý důvod studených večeří?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sázka na mizeru. Přihlašte se a napište ho.

Zdenča22
19.08.2017 odpad!

Horší a trapnější knihu jsem nečetla. Ztráta času a peněz. Kdo tohle vůbec mohl vydat?

lupavruce
21.11.2016 5 z 5

Knížku jsem zhltla za jeden večer a pobavila mě. Jako parodie - skvělé. Kdo nepozná, že jde o parodii nemusí se mu to líbit. Za mě palec nahoru.

slunatko
21.11.2016 1 z 5

No dlouho jsem premyslela co o knizce napsat. Zklamakla me, vubec se to neztotoznuje s anotaci. Mel by tam byt humor, nikde jsem ho ale nenasla. Trapny sceny typu - ze Elvira dela psa, to me totalne dostalo! Pokud autorka chtela kopirovat Padesat ods.sedi tak se ji to fakt nepovedlo. Absolutne jsem nepochopila co tim chtela vlastne vyjadrit. Mela by se trochu zamyslet nez vyda dalsi knihu. Takhke hloupou knizku jsem opravdu dlouho necetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sázka na mizeru v seznamech

humor

2015  59%Jako můry za světlem