Samuel a Saul přehled

Samuel a Saul https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396082/bmid_samuel-a-saul-lGP-396082.jpg 2 1 1

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. V edici MANAMANA nepředkládáme biblické texty dětskému čtenáři za každou cenu a už vůbec ne za cenu nepřiměřeně velkého zjednodušení nebo zastření původního smyslu textu, jak se to u podobných typů knížek často stává. Snažíme se o co nejmenší úpravy původních biblických textů – citlivé a k dětskému čtenáři empatické. Nedílnou součástí biblických vyprávění edice MANAMANA jsou opět tvořivé otázky a úkoly pro děti (usnadňující práci rodičům, učitelům i knihovníkům) vložené do každé z knížek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Samuel a Saul. Přihlašte se a napište ho.

Bája89
25.07.2022 2 z 5

Tak nadějným se Saul zdál a jaký to vzalo konec? Tato kniha odhaluje malému čtenáři pozadí příběhu, ze kterého nakonec vzešel král David. Tu jsou kořeny Saulových muk.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Samuel a Saul v seznamech