Sama v lese přehled

Sama v lese
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402397/bmid_sama-v-lese-uSt-402397.jpg 4 94 94

Keď prišla k parku, začula plakať malé dieťa. Zastala, ale nikoho nevidela. „Haló?“ zavolala o oktávu vyšším hlasom. „Haló? Je tam niekto?“ Katie Calumetová chodí každé ráno behať. Jedného dňa začuje z auta pri miestnom parku detský plač. Park je prázdny a na ulici niet ani živej duše. Katie ide za hlasom dieťaťa a potom je odrazu všetko čierne. Keď sa spamätá, uvedomí si, že ju vezú v minivane nevedno kam. Netrvá dlho a Katie má spútané ruky a cez hlavu kuklu. Vyšetrovanie prípadu pripadne detektívovi Justinovi Crossovi. Stopy vedú do divočiny v Adirondackskom pohorí a detektív čoskoro zistí, že vyšetruje svoj dosiaľ najťažší prípad. Okrem iného aj preto, lebo rodina Calumetovcov skrýva pred ním plno tajomstiev. Aj sám Cross prežíva vážnu manželskú krízu. Pre Katie a Justina sa začnú preteky s časom, ktoré oboch dostanú až na hranicu síl. Justin pracuje vo dne v noci, aby vypátral, kto a prečo uniesol Katie. Katie sa zatiaľ zúfalo pokúša utiecť únoscom a dostať sa z divokého lesa, ktorý ju obklopuje so všetkými prírodnými nástrahami, ako sú divé zvery, strmé kopce, prudké zrázy, kaskády a močiare. A najmä hustý lesný porast, v ktorom človek veľmi ľahko stratí orientáciu. Podarí sa Katie zachrániť, kým nebude neskoro?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Gone Missing , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sama v lese. Přihlašte se a napište ho.

Dada077
05.11.2023 4 z 5

Hodnotím kladne. Záver policajnej práce bol síce ako keď Popoluška rozlúskla oriešok, ale dobrodružstvo v divočine (hoci by vyžadovalo podrobnejšie vyrozprávanie) nedostatky pomerne dobre vyvážilo. Vcelku dobré počítanie.

Lucciella_L
31.10.2023

Knížka mě bohužel zklamala..... Děj se táhl a nějak tomu chyběla "šťáva", nějaký pořádný vývoj.... Těhotenství hlavní hrdinky hodnotím spíš jako poslední "záchvěv před smrtí", aby knížka měla aspoň nějaký pokus o zvrat..... Ale za mě bohužel ztráta času :(

Artep25
02.10.2022 3 z 5

Kniha dost průměrná. Námět se mi líbil, ale byla taková bez napětí. Žádný moment překvapení se nekonal. Škoda

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Knižní novinky (3. týden)

06.01.2019

Kniha Sama v lese v seznamech

v Právě čtených1x