Sám mezi ženami - Kohout přehled

Sám mezi ženami - Kohout https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474576/bmid_sam-mezi-zenami-kohout-joU-474576.png 4 45 45

Humorný pohled do života plného absurdních situací. Hlavní hrdina Alexander je učitelem na druhém stupni základní školy. Ve svém životě však zoufale postrádá dalšího muže. Ve škole jen učitelky, doma manželka, dvě dcery a jeho matka. Příběh zábavnou formou popisuje jeden rok tohoto muže středního věku, co se všemožnými způsoby, mnohdy velmi zoufalými, snaží najít jakéhokoliv chlapa, aby se přestal cítit jako KOHOUT.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sám mezi ženami - Kohout. Přihlašte se a napište ho.

ddkk
19.02.2024 2 z 5

Nalákalo mne zdejší vysoké hodnocení. Těšila jsem se na vtipnou knihu (vlastně dvě, protože jsem si důvěřivě pořídila i druhý díl), ale bohužel, moc jsem se nenasmála. Buď nemám smysl pro humor anebo ho mám jen jiný.

Škoda, protože těch knih, které jsou opravdu "veselé" (jak žádal pro svou maminku desetiletý chlapec, který vloni před vánocemi přišel s dvoustovkou do knihkupectví, kde občas brigádničím) fakt moc není.

Radimka
11.02.2024 2 z 5

Já jsem asi četla něco jinýho než všichni. Mám ráda humor, ale tohle mě přišlo tak nějak školácky laciný. Odloženo

Dela111
17.10.2023 5 z 5

Humorných knih skutečně není mnoho, a proto jsem za každou vděčná. Ty hodně povedené řadím mezi klenoty mé knihovny a tato tam patří.
Hlavní hrdina Alexandr je obklopený ženami nejen doma, ale i v práci. Coby učitel má tu smůlu, že působí na škole, kde má pouze kolegyně a tak moc by si přál kamaráda...
Alexandr je sympaťák a jeho vyprávění je plné humoru a vtipných situací. Tohle je skvělá komedie hozená na papír. Od první do poslední strany jsem se buď usmívala nebo přímo slzela smíchy. Už mám nachystané pokračování a těším se na něj :-).
S úsměvem "od ucha k uchu" vřele doporučuji.

Knižní novinky (30. týden)

25.07.2021

Na papíře a v její hlavě, kde nejspíš surfují jednorožci na duhách, to muselo vypadat všechno perfektně.

(Ve stanu.) Tatínku venku asi prší. Mně bylo ale jasný, že měl někdo moc daleko na toaletu.

Kniha Sám mezi ženami - Kohout v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

humor škola učitelé, učitelky pro muže

2021  88%Sám mezi ženami - Kohout
2023  94%Sám mezi ženami - Kohoutí zápas