Písky času přehled

Písky času https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157167/bmid_pisky-casu-LEq-157167.png 4 18 18

Sága rodu zlatokopů série

< 6. díl

Kolem Gala Irvinga začnou jako supi kroužit lidé z Pentagonu, z ruských tajných služeb a dalších nepřátelských organizací, kteří chtějí využít jeho mimořádné schopnosti. To pro Gala není podstatné, je posedlý jedinou touhou – zjistit víc o svém otci. Právě někde v Austrálii hluboko v písku na něho čeká cosi zvláštního, co i pro něho bude těžké pochopit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Písky času. Přihlašte se a napište ho.

petr_
22.06.2021 2 z 5

Začátek knihy sliboval zajímavý děj, ale postupně (asi tak v poslední čtvrtině) se text stal snůškou filosofických a sentimentálních (a hlavně zbytečných) řečí. Přišlo mi, že se autor snažil napsat počet stránek domluvených s nakladatelem a tak například asi ne pěti stránkách popisuje rozhovor při uvedení do hypnózy. Často se v knize opakují, některé texty (asi proto aby si čtenář zapamatoval jejich genialitu). To samé je i v ději, kde jsou některé skutečnosti nejdříve naznačeny a pak dvakrát i vícekrát převyprávěny.
Také mi přijde neuvěřitelné, umístit do Austrálie civilizaci, která zná písmo a pokročilé technologie, a navíc písmo převzaté z Afriky.
Vůbec mi chybí rozvedení důvodu, proč byly artefakty zničeny, a jestli měly nějakou souvislost s Vatikánem, a popř. jakou.

PetaZ
07.07.2018 3 z 5

No prvnich 200 stran jsem si rikala, ze moc nechapu proc je vse az tak dukladne popsane, kdyz stejne tomu clovek laik nemuze az tolik porozumet a rychle zapomene detaily, dokonce jsem uvazovala, ze knihu odlozim, ale nakonec to byl v celku zajimavy pribeh,takze poslednich 150 stran jsem docetla na jeden zátah

janesy
10.04.2017 2 z 5

ne, ne a ne, tenhle autorův styl skutečně není můj šálek kávy :(.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Písky času v seznamech

špionážní zápletka