S potížemi je jedna potíž přehled

S potížemi je jedna potíž https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405151/bmid_s-potizemi-je-jedna-potiz-1R3-405151.jpg 5 24 24

Autor popisuje svůj vlastní příběh o zakládání, řízení, prodávání, kupování, vedení technologických firem a investování do nich a přináší základní rady a praktickou moudrost pro řešení nejpalčivějších problémů, které se na školách nevyučují. Benův humor, upřímnost a to, jak čerpá z vlastních, často pokořujících zkušeností, činí z knihy S potížemi je jedna potíž neocenitelnou pomůcku pro zkušené obchodní veterány i začínající podnikatele.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S potížemi je jedna potíž. Přihlašte se a napište ho.

jaroiva
17.03.2024

Tahle kniha je výbornou příručkou pro ty, kteří jsou generálním ředitelem svého technologického startupu, případně minimálně na pozici těsně pod generálním ředitelem a pod sebou mají dalších mnoho managerů.
To nejsem a nemám ani tuto ambici. O vedení zaměstnanců z pozice nižšího managementu ve firmě, která se zabývá něčím jiným než bojem s technologickými konkurenty, tu mnoho nenastuduji.
Čekala jsem, že půjde o univerzálněji použitelné rady. Nehodnotím, nebyla jsem cílovou skupinou. Ale podle názvu knihy ani anotace jsem to nemohla poznat.
Takže mě to nebavilo.

jewel.a34
11.12.2021 5 z 5

Absolutně must read pro budovatele startupu a firem. Obsah užitečných věcí neocenitelný. Jedná z prvních knih, co budu číst ještě několikrát. Navíc se to čte samo. Prostě pecka

latanya34
16.11.2021 5 z 5

Neexistuje na světě člověk, který nemá nějaké potíže. Nesmíte se ale jimi nechat převálcovat, jinak jste vyřízení. Pokud zakládáte nějakou firmu, nebo se pustíte do nějakého jiného druhu podnikání tak počítejte s tím, že budete řešit jenom a jenom ty problémy. Příjemné i nepříjemné. Jak se s nimi autor vypořádal, zjistíte v této velmi poučné knize. Šel na to s humorem a grácií, což se silně doporučuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S potížemi je jedna potíž v seznamech

v Právě čtených2x

Autorovy knížky