S matkou na útěku přehled

S matkou na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41842/bmid_s-matkou-na-uteku-JFq-41842.jpg 4 26 26

Allison, kdysi obyčejná žena a matka, se takřka z jednoho dne na druhý stává štvancem. Ztrácí domov, práci, přátele, ba i rodinu. Zdálo by se, že jí nezůstalo už vůbec nic. Na svém útěku s dcerkou však není sama. Při životě ji drží síť dobře utajených záchranných útulků pro ženy jako je ona – ty, co se pokoušejí uniknout před svými brutálními manželi. Dobrovolné pracovnice ilegální organizace, často stejně postižené ženy, jí pomáhají získat novou identitu a začít nový život. Na této křížové cestě má ještě jednoho vytrvalého společníka – všudypřítomný strach. Její bývalý muž ji zarytě pronásleduje. Před očima má jediný cíl – zdiskreditovat ji a sebrat jí dceru, aby mohl pokračovat ve svých perverzních choutkách. Najímá si detektivy, kteří jsou jí ustavičně v patách jako slídící psi. Neúprosný a neosobní zákon je na jejich straně. Allison se pouští do nerovného boje za záchranu své dcerky. Doufejme, že se jí v něm podaří zvítězit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

See moomy run , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S matkou na útěku. Přihlašte se a napište ho.

čef
11.08.2021 5 z 5

Napínavý příběh ženy, která narazila na manžela-hajzla. Napsáno vcelku kvalitně, bez přítěže nějakého přemýšlení proč jsou někteří lidé takoví, jací jsou. Také je zde podrobný popis toho, jak si obstarat v USA změnu identity. Rád jsem si přečetl.

Johanka1956
21.06.2021 4 z 5

Celkem dobře se mi četla, ale zdálo se mi, že jsou v knize místa popsaná tak trochu povrchně. Zaujala mne síť pomocných stanovišť, snaha pomoci ženám v beznadějných situacích. Zpočátku zdlouhavé, ale pak vzal děj rychlý a napínavý spád.

Zao
15.07.2020 4 z 5

Strhující, napínavé, něco jako Bez dcerky neodejdu, velmi dobře napsáno, čte se bez dechu a zastavení – Super!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S matkou na útěku v seznamech

v dalších seznamech1x

Nancy Baker Jacobs
americká, 1944
1997  78%Prázdná kolébka
1994  74%S matkou na útěku
1998  73%S nikým cizím nemluv!
1996  73%Stříbrný skalpel
2000  76%Prázdná náruč