S láskou k vlasti nejdál dojdeš přehled

S láskou k vlasti nejdál dojdeš https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124779/bmid_s-laskou-k-vlasti-nejdal-dojdes-ZOR-124779.jpg 4 71 71

Tento román je víc než vzrušující, dobrodružný příběh Bruna Knolla, víc než jen pestré panorama Berlína roku 1964 na jedné i druhé straně Zdi, víc než jen osudy těch, kdo stavějí a financují tunely pod ní, tajných agentů a kriminalistů, boháčů i chuďasů, ostrých hochů a lehkých holek. Celé to mnohovrstevné, veselé i smutné dění zhušťuje autor do trpké obžaloby velikánů naší doby, kteří ke svým obřím plánům zneužívají lidi malé a jim přičítají vinu mocných.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Naše vojsko

Lieb Vaterland magst ruhig sein , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S láskou k vlasti nejdál dojdeš. Přihlašte se a napište ho.

jprst
04.12.2020 4 z 5

Jeden z povedených románů tohoto autora, sice poněkud rozvláčný děj, ale na druhou stranu dostatek napětí a příjemný čtenářský zážitek.

Magrata15
17.06.2020 5 z 5

Příběh se odehrává v Berlíně rozděleném zdí. Východní tajná služba SSD vydírá lidi, aby se stali jejich agenty. Dostane je třeba i tunelem pod zdí do západního Berlína, aby jim donášeli a plnili pro ně různé úkoly. Ovšem na druhé straně to není o moc lepší, tam zase vládne americká tajná služba CIC.
Zajímavý špionážní román, odehrávající se v šedesátých letech v rozděleném Německu.
Kniha byla dost napínavá.

DeepSea21
12.06.2020 4 z 5

Výborná kniha. Nejvyšší hodnocení neuděluji jenom kvůli tomu, že jsem od Simmela četl i lepší.
Jeho knihy mám rád a když si vybere politické téma, k tomu přidá zajímavé postavy s opravdu těžkými osudy, je to plnohodnotný čtenářský zážitek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S láskou k vlasti nejdál dojdeš v seznamech

v Právě čtených1x