Výkupné za krále přehled

Výkupné za krále https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47606/bmid_vykupne-za-krale-E7n-47606.jpg 4 75 75

V Čechách je mimořádně rušno. Čeští páni zajali krále Václava a vězní ho neznámo kde. Rychtář Jakub Protiva z Protivce má spoustu starostí s tlupou vyděračů a žhářů, kteří terorizují celé Nové Město pražské. Navíc ještě kdosi uloupil jedinečný kláštěrní poklad augustiniánů na Karlově a beze stopy s ním zmizel. Zoufalý rychtář už pomýšlí na to, že by složil svůj úřad a vrátil se na rodnou tvrz do jižních Čech. Zvláště když mu jeho přítel mnich Blasius odmítá pomoci, vysedává v Černém pivovaru na Dobytčím trhu a obrací do sebe jedno pivo za druhým...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výkupné za krále. Přihlašte se a napište ho.

Art82
08.01.2021 4 z 5

Zatím nejlepší díl. Tenhle mě fakt bavil.

Angelicca
17.05.2020 4 z 5

Knížka se dobře četla, příběh se mi líbil, ráda si ještě něco z této série přečtu.

wooloong
29.09.2019 4 z 5

Tak to byla divoká jízda! Naši hrdinové Jakub a Blasius s nevěstkou Magdalénou se vydávají do Jižních Čech, aby se co chvíli ocitali ve spárech lupičů, u stolů panstva, ve vězení, v pustém lese, pod šibenicí i v honosných komnatách a aby odpovědi na své otázky našli v milevském klášteře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výkupné za krále v seznamech

v dalších seznamech1x