Rychlostní zkouška přehled

Rychlostní zkouška https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343283/bmid_rychlostni-zkouska-aNg-343283.jpg 4 1 1

Pokud si vybavíte ony pozdní nedělní večery, kdy jsme čekali na záznam Grand Prix, musí se vám nutně vybavit i hlas Luboše Pecháčka. Že tento moderátor byl i autorem dokazují stati v různých časopisech a pak také tato kniha z prostředí rallye. Jde o příběh fiktivní manželské dvojice patřící do velké rodiny amatérských svazarmovských jezdců, která se musí přenést přes nejednu těžkou ránu osudu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rychlostní zkouška. Přihlašte se a napište ho.

RoBertino27
18.08.2020 4 z 5

Tato knížka vycházela na pokračování v časopise MOTORistická současnost a čtenářům nabízí poněkud odvrácenou stranu života velké rodiny soutěžních jezdců, poměrně tvrdě ukazuje, jaká úskalí a nástrahy musejí překonávat - hlavní hrdinové, manželský pár Petra a Jitku Hádkovy navíc kromě drobných osobních rozporů čeká opravdu zásadní životní krize, která jejich vášeň může navždy změnit. Jenom malý detail - příběh se měl původně jmenovat Rychlostní vložka, ale neprošel kvůli spojitosti s dámskou hygienickou potřebou.

paja4146
11.05.2020

Vynikající a krásně napsaná . . . .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rychlostní zkouška v seznamech

v dalších seznamech1x