Rychlé šípy přehled

Rychlé šípy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259864/bmid_rychle-sipy-259864.jpg 5 2170 2170

Úplné (již třetí) vydání všech komiksových příběhů slavných Rychlých šípů, které byly napsány a nakresleny. Napínavé a veselé příhody pětice chlapců – Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky – přitahovaly před desítkami let mladé čtenáře časopisů Mladý hlasatel a Vpřed. Rychlé šípy dávaly mnoho příkladů a rad v době, kdy bylo třeba (když praskal led, když zrály třešně, když o prázdninách hrozilo uštknutí zmijí, při nálezu nevybuchlé patrony apod.). Mají jistě co říci také dnešním školákům a rádi si nad nimi určitě zavzpomínají i rodiče. Uspořádal Vladimír Dobrovodský. Nakreslili Jan Fischer, Václav Junek, Bohumír Čermák a Marko Čermák. Velmi obsáhlá ediční poznámka Václava Noska - Windyho.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rychlé šípy. Přihlašte se a napište ho.

Cassidy.L
24.05.2024 4 z 5

Po delší době se ke mne kniha dostala a společně se třídou (čtvrtou) jsme se dali do čtení a užili jsme si to :)

JustABookReader
04.05.2024 5 z 5

Super komiks.
Nádherné kresby a zároveň mužete vidět poměrně všení život Rychlích šípů.
Mně se to osobně velmi líbilo a myslím si, že to mělo ten nádech původních příběhů a zárověn tam můžete vidět i věci co by se v knihách neobjevyli, protože by byli moc obyčejné pro velkou knihu. Líbí se mi i období kdy se komiks odehrává a hodí se to ke trilogii.

Dle mého názoru to je velmi vydařený komiks a doporučuji určitě všem. Dávám 5 z 5

Koty7
14.03.2024 5 z 5

Kdo by neznal tuto kultovní kreslenou knihu plnou klukovských příběhů?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rychlé šípy v seznamech

v Právě čtených9x