Rychlá smrt přehled

Rychlá smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59821/rychla-smrt-59821.jpg 2 5 5

Studentem utopeným ve školním bazénu se pro ředitele tohoto ústavu otevírá znovu minulost, před kterou se chtěl útěkem do neperspektivního místa na podřadné škole zachránit. Někdo mu to však nechce dopřát, někdo trvá na tom, aby účty s minulostí byly srovnány, a v uzavřeném mikrosvětě školy se nezastaví ani před vraždou.

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Boy in the Water , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rychlá smrt. Přihlašte se a napište ho.

Jančislava
11.07.2013 2 z 5

Bohužel, jsem knihu nedočetla. Zůstala jsem v půlce a dál už to nejde. Děj je celkem předvídatelný a tím mě nudí. Do školy pro problémové děti nastoupí řediel, který přišel o ženu a dítě při požáru. Na škole ho nikdo nemá rád, nikdo mu nevěří, všichni si myslí, že je chce vyhodit. Je tam osud několika dětí a zaměstnanců. Ředitele někdo stále děsí a připomíná mu, že přišel o rodinu. Někdo tam samozřejmě umře a mezitím je na ředitele postupně navlékáno více pastí, někdo se mu chce pomstít nebo se ho zbavit. No třeba jí dám ještě někdy šanci a změním svůj komentář a hodnocení, ale zatím to nevidím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rychlá smrt v seznamech

Stephen Dobyns