Rybaříci na Modré zátoce přehled

Rybaříci na Modré zátoce https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72873/rybarici-na-modre-zatoce-72873.jpg 4 120 120

Ze života ledňáčků. Hlavou ledňáččí rodiny jsou ptáci jménem Kik a Or. Společně vychovávají mláďata a překonávají nástrahy života v divoké přírodě v blízkosti řeky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rybaříci na Modré zátoce. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
27.08.2023 4 z 5

Vídám ledňáčky létat nad Opatovickým kanálem, při tom si vždycky vzpomenu na tuhle knížku. Jak to mají těžké. Zvlášť přežít zimu.

los
04.06.2022 2 z 5

tak tahle knížka ležela hodně hluboko: po několika desetiletích mám dojem, jako bych četl jinou knihu, a vůbec si nedokážu představit, že by tento příběh četly dnešní děti, což mne přivádí k otázce, jak a proč se tak radikálně proměnil přístup ke smrti, bolesti a krutosti v současné společnosti; no a taky ten závěr je z dnešního genderového pohledu asi taky blbě

Blue
11.05.2022 4 z 5

Knížka pro děti, ale zřejmě spíše ty dřívější. A pak pro nostalgiky z řad těch dřívějších dětí. Ilustrace Mirko Hanáka umocňují příjemný zážitek z četby.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rybaříci na Modré zátoce v seznamech

v dalších seznamech1x