Dlouhé stíny přehled

Dlouhé stíny
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215924/mid_dlouhe-stiny-215924.jpg 4 300 300

Nový bestseller úspěšné spisovatelky, u nás proslulé fascinující rodinnou ságou POSELSTVÍ RŮŽÍ, sleduje tři přátele v letech jejich dospívání až do ukončení studia na střední škole, kdy je několik tragických událostí hluboce poznamená a vzájemně vzdálí. Stáváme se svědky jejich úspěchů i porážek...

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha ?

Tumbleweeds , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dlouhé stíny. Přihlašte se a napište ho.

KerliDepp
23.03.2024 4 z 5

Začátek knihy hezký, příběh dětí které spojí určité tragédie a vznikne mezi nimi silné přátelské pouto. Babička od Kathy a teta Treye jsou sympatické paní, které dávají lásku všem třem dětem a tvoří tak jakousi rodinu. Avšak jedna zášť zlomí tohle nerozlučné trio až do jejich dospělosti. Konec knihy je napínavý ale škoda, že urychlený a navíc to autorka podle mě celé moc zbytečně překombinovala.

Janulka81
13.10.2023 5 z 5

Úžasně čtivá kniha o přátelství, lásce a zradě.

niknikita
22.09.2023 3 z 5

Bavilo mne to do první poloviny a pak jsem zjistila, že se děj ubírá do nějakého propletence. Zkrátka překombinovaný příběh a konec jsem jenom prolistovala.

Knižní novinky (30. 10. - 6. 11.)

29.10.2013

Kniha Dlouhé stíny v seznamech