Ruský týden přehled

Ruský týden
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418330/bmid_rusky-tyden-4yQ-418330.jpg 4 218 218

Ruský týden je základní dílo české rockové a humoristické literatury. František Ringo Čech (1943) v něm otevřeně a bez příkras vzpomíná na sedm dní z několikatýdenního turné se zpěvákem Jiřím Schelingerem (1951-1981) po řadě republik někdejšího Sovětského svazu na konci 70. let minulého století. Šlo o Schelingerova nejlepší hudební léta a legendární sestava Čechovy kapely vstoupila již dávno do historie našeho rock'n'rollu: Jiří Schelinger, František Ringo Čech, Stanislav Kubeš, Jan Kavale & Jiří Stárek. Významnou roli sehráli i nehrající členové kapely Béďa Maruštík a garda Honza Francl. Ruský týden potěší každého milovníka drsného humoru a rockové hudby zvláště, pamětníkům připomene doby zaplaťpámbu dávno minulé a navíc umožní nahlédnout do zákulisí muzikantského života.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ruský týden. Přihlašte se a napište ho.

uhoř49
19.03.2024 5 z 5

Tak tohle je fakt masakr :-)) Samozřejmě jen v tom nejlepšíííím.

Dom95
27.02.2024 5 z 5

Tak tohle bylo úžasný. Je super, že si můžeme nádherně vykreslit, jak fungoval výjezd kapely za hranice a jaká musí být v tak známé kapele legrace. Vtípky na kytaristu byly opravdu vytříbené! Že hráli pouze hodinu a půl kvůli syfilisu a že praskla struna která nepraská...málem jsem se počůral smíchy :-D Doporučuji přečíst každému!

Kochy84
10.09.2023 5 z 5

Absolutní klasika z doby, kdy byl Mistr ještě docela Cool.
Vhodné jako poslech pro dlouhé cesty s kapelou (vyzkoušeno), hned vám spoluhráči budou připadat snesitelnější.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ruský týden v seznamech