Rupert Murdoch: Profil politické moci přehled

Rupert Murdoch: Profil politické moci https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142275/bmid_rupert-murdoch-profil-politicke-moc-Hqm-142275.jpg 4 7 7

David McKnight odhaluje, jak chladnokrevně Murdoch už celá desetiletí využívá své mediální impérium k prosazování vlastní politické agendy. Tyto poznatky dokreslují pozadí skandálu s telefonními odposlechy, jenž otřásl světem a zakymácel Murdochovým impériem. David McKnight se vydává po stopách Murdochova vlivu, počínaje podporou Reaganovi a Thatcherové a konče výpady vůči Baracku Obamovi. Přestože skandál kolem telefonních odposlechů pošramotil Rupertu Murdochovi pověst, jeho vliv ještě zdaleka nepominul.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Mladá fronta

Rupert Murdoch: An Investigation of Power , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rupert Murdoch: Profil politické moci. Přihlašte se a napište ho.

Pseudofilosof
06.08.2017 4 z 5

Krásně čtivá kniha o z mého pohledu bezpáteřním a morálně zavšiveném mediálním magnátovi, pro nějž účel světí (veškeré) prostředky. Prostřednictvím řady autentických citátů a konkrétních příkladů autor dokládá, jak Murdoch neváhá využívat svého vlivu v poskytování polarizovaného zpravodajství a ovlivňování politické sféry prostřednictvím vlastních médií. Méně takových lidí, více takových knih.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rupert Murdoch: Profil politické moci v seznamech

politické události politika