Rumcajs přehled

Rumcajs https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126897/bmid_rumcajs-xT2-126897.jpg 4 376 376

Rumcajs série

Oblíbená knížka plná příběhů loupežníka Rumcajse. I přesto, že je Rumcajs loupežník, je dobrý a laskavý a vždy trestá jen nespravedlnost, stal se jednou z nejoblíbenějších postaviček naší novodobé pohádkové tvorby, jistě i díky podobě, kterou Čtvrtkovým figurkám vtiskl ilustrátor Radek Pilař. Tyto pohádky o ševci, který se dal na loupežničinu, když mu pro urážku starostovy nohy nadosmrti zavřeli živnost byly, jsou a budou stále oblíbené a čtené.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rumcajs. Přihlašte se a napište ho.

Koty7
15.03.2024 5 z 5

Legendární loupežník z Řáholeckého lesa, kterého známe hlavně díky povedenému večerníčku. Dočká se někdy i hrané podoby?

adam5955
01.11.2023

Nebudu hodnotit hvezdou, nebylo by to spravne. Kniha je uz docela stara, proto i vyrazy v ni kolikrat nechapu ani ja, natoz dite. Takze pokud se chystate cist detem ve skolce Rumcajse, nejdriv si to doma precctete, opravdu je tam par jazykolamu a naposlouchejte si, jak to mistrovsky zvladl p.Hoeger a zkuste menit hlasy jako on. Myslim, ze hlavne knizepana si velmi oblibite :-)

Ignis
29.10.2023 2 z 5

Jako dítě jsem Rumcajze milovala. Můj syn ho má taky rád, mě teda už spíš leze na nervy a fandím knížepánovi, i když vím, že marně:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rumcajs v seznamech

v Právě čtených3x