Ruku na srdce, náhody neexistují přehled

Ruku na srdce, náhody neexistují https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537456/bmid_ruku-na-srdce-nahody-neexistuji-6630a21bbc5d3.jpg 4 43 43

Nehodláte se smířit s životními stereotypy? Přitahuje vás dobrodružství? Rádi se pohybujete na ostří nože? Chcete se vždy rozhodovat sami za sebe? Pak si vychutnejte svěží romanticko-dobrodružný thriller, ve kterém budete moci s reklamním kreativcem Tomášem sdílet řadu vyhrocených situací a vše vsadit na jednu kartu. Autor je poutavý vypravěč a ve své generační výpovědi přináší neotřelé postřehy, které vnášejí do života inspiraci.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ruku na srdce, náhody neexistují. Přihlašte se a napište ho.

soupik2012
10.05.2024 audiokniha 4 z 5

Pan Rajchert knihu napsal takovým způsobem, jako kdyby se mělo jednat o komedii, nejlépe bláznivou. Ale bohužel text tomu neodpovídá. Ten je brán příliš na vážno a z tohoto důvodu, nelze příběh považovat za věrohodný. Ani kočka, ani pes, vzešel z toho kočkopes. Dvě dějové linky, jedna z přítomnosti a ta druhá popisují nedávnou minulost. Obě jsou bláznivě ztřeštěné, leč postrádají byť jenom špetku humoru. Přes všechna vyřčená negativa, mě příběh vlastně celkem bavil. Ale na víc než 3,5 hvězd to nebylo. Audiokniha, kterou načetl sám autor, je poměrně vydařená.

HeleHo.
18.04.2023 2 z 5

Nic pro mě, docela zbytečná kravina. Některé situace nelogické, příběh velmi plochý a někdy až trapný.

Sitting-Bull
20.08.2021 3 z 5

Taková příjemně plynoucí oddechovka. Nenadchne, ale ani neurazí. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ruku na srdce, náhody neexistují v seznamech