Rozvíjíme pohybovou koordinaci dětí přehled

Rozvíjíme pohybovou koordinaci dětí https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486861/bmid_rozvijime-pohybovou-koordinaci-deti-XTU-486861.jpg 4 1 1

Publikace se zaměřuje na rozvoj koordinace a pohybových schopností dětí předškolního věku. Předkládá množství zábavných aktivit a konkrétních pohybových činností, zároveň vychází z možností a praxe mateřských škol. Díky metodickým doporučením a ukázkám z praxe je kniha komplexním a praktickým pomocníkem pro pedagogy mateřských škol, kterého využijí každý den. Obsah: Koordinační pohybové schopnosti – rovnovážné Koordinační pohybové schopnosti – reakční Činnosti a náměty pro rozvoj pohybových schopností Činnosti a náměty pro rozvoj pohybové koordinace Pohybové činnosti s pomůckou Hudebně pohybové činnosti Jógové cvičení... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozvíjíme pohybovou koordinaci dětí. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
21.05.2024 4 z 5

Přehledná kniha plná aktivit pro rozvoj pohybové koordinace dětí pomocí her a různých aktivit. Oceňuji i teorii k dané problematice a také odkazový aparát.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozvíjíme pohybovou koordinaci dětí v seznamech