Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov přehled

Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403754/mid_rozpravky-pre-neposlusne-deti-a-ich-QTq-403754.jpg 4 92 92

Možno aj vy máte doma dieťa, ktoré sa špára v nose, je zábudlivé, lenivé, papuľnaté. Možno aj vy hľadáte dobrú polepšovňu, ktorá zachráni Vaše dieťa pred doživotnou neposlušnosťou. Už nehľadajte – kúpte si knihu veselých nápravných rozprávok a Vaše dieťa sa konečne dozvie, čo ho čaká, keď bude neposlušné!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov. Přihlašte se a napište ho.

EliskaD
25.06.2022 2 z 5

Když se řeknou pohádky, napadne mě hned několik znaků - nadpřirozené bytosti, kouzelné předměty nebo šťastné konce. A toto v těchto “pohádkách” chybělo. Dětem bych číst asi nedávala. A jako dospělou mě to vážně nebavilo. Velmi slabé.

Nezletilci
18.03.2022 4 z 5

Z hodnocení Nezletilého kritika Vojty (8 let), celou recenzi najdete ve skupině Nezletilí kritici na Facebooku: "U čtení jsem se hodně nasmál. Například když zapomnětlivý Martin nezastavil vodu a vytopil sousedův byt a v okamžiku, když si soused přišel stěžovat, tak celá rodina dělala, že nejsou doma. Nejvíc se mi líbil příběh O Bětce, které bylo všechno k smíchu, a O Katce, která se všude ztrácela.
Srandovní je závěrečný test neposlušnosti a nejvíc vtipné jsou obrázky.
Jo, a už nikdy se nebudu dloubat v nose, abych neměl nos jako okurku."

dennydee
09.03.2022 4 z 5

Rodiče mi ji teda už nečetli. Ti mi předčítali jako malé a tohle by si asi "nelajsli" :) Takže jsem si ji četla sama jako starší a bavila mě :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x