Rozhovor přehled

Rozhovor https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92707/rozhovor-92707.jpg 4 8 8

Kniha rozhovorů rekapituluje umělecký a osobní život zpěvačky do jara roku 1999. V 7 kapitolách nalezneme více či méně podrobné zpěvaččino zhodnocení nejdůležitějších projektů její umělecké kariéry, od účasti v muzikálech Rusalka a Jesus Christus Supestar až k jejím rockovým angažmá ve skupinách Precedens a Stromboli.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozhovor. Přihlašte se a napište ho.

Hebrey
02.10.2022 2 z 5

Mám celkem ráda rozhovory, protože člověk se v nich o slavných a známých osobnostech z různých oblastí, doví i něco jiného, než to jak se projevují ve veřejném životě. Tenhle mne ale příliš nebavil.

pepa4081
30.12.2021 3 z 5

Knížka uvádí fakta, bez snahy o senzace a rozmazávání detailů. Vlastně jde o životopis Báry Basikové, podaný formou rozhovoru. Dozvěděl jsem se zase něco nového o své oblíbené zpěvačce. Kniha vyšla před více než dvaceti lety, takže v ní velké období chybí a některé věci jsou jinak, než v době jejího vzniku. Mne však uspokojila. Všem přátelům Báry Basikové mohu její přečtení i dnes doporučit.
Uspokojivé.

deshalb
07.03.2017 4 z 5

Kniha sa mi páčila, kto má rád knihy o známych osobnostiacha o ich živote a autobiografie určite ho kniha zaujme

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozhovor v seznamech

české zpěvačky