Bouře přehled

Bouře https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216850/mid_rozdeleni-casem-boure-216850.jpg 4 156 156

Rozděleni časem / Búrka série

Devatenáctiletý Jackson je normální student... tedy téměř normální. Dokáže totiž cestovat časem. Nic nemůže změnit, jen znovu prožít to, co se už stalo. Po útoku dvou neznámých mužů se bezděčně ocitne o dva roky zpět. Tito "nepřátelé času" ho pronásledují a boj o život začíná.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bouře. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
07.07.2023 4 z 5

Knihu se chystám přečíst už dlouho, protože mám cestování v čase moc ráda a byla jsem zvědavá, jak to autorka pojme. Navíc beru, že je to sci-fi pro děti a mládež. Není zde nouze o akci, lásku a Jacksona jsem si oblíbila a fandím mu a samozřejmě jsem si hned v knihovně půjčila druhý díl, abych věděla, kam se příběh posune.

EleanorJane
03.08.2018 3 z 5

Téma mě zaujalo ihned. Nic takového jsem ještě nečetla. Kniha se četla skoro sama. Musela jsem se nutit, abych ji položila. Občas jsem se v datech a událostech trochu ztrácela. Jinak ale super.

makynka911
03.08.2018 4 z 5

Skvělá kniha. Našla jsem ji v Levných knihách a moc jsem od ní nečekala. Ale byla jsem překvapena, skvěle odvyprávěno, místy i dost emocionální děj. Moc se mi kniha líbila :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bouře v seznamech

v Právě čtených3x