Rovnice lásky přehled

Rovnice lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450092/bmid_rovnice-lasky-XHe-450092.jpeg 4 216 216

Rovnice lásky série

Stella Langová má mimořádnou schopnost. Dokáže předvídat chování zákazníků pomocí složitých algoritmů. Díky tomu vydělá víc peněz, než vůbec zvládne utratit. Pokud ale jde o randění, její schopnosti výrazně zaostávají za průměrem běžné třicátnice. Všechno jí ztěžuje fakt, že má Aspergerův syndrom a při francouzských polibcích se cítí velmi nepříjemně. Později ale usoudí, že potřebuje získat cvik, ideálně s profesionálem, a tak si najme společníka Michaela. Vietnamsko-švédský fešák vypadá, jako by ho vystřihli z dojímavých filmových scén, ovládá východní bojové umění a kdyby nabídku odmítl, mnoho by ztratil. Když za ním přijde Stella s rozvrhem lekcí, slíbí jí, že spolu odškrtnou všechna políčka – od předehry až po polohy za hranicí misionářské. Podaří se Stelle vymyslet rovnici lásky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fortuna Libri (ČR)

The Kiss Quotient , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rovnice lásky. Přihlašte se a napište ho.

Marcik7
27.02.2024 3 z 5

Stella je mladá žena trpící Aspergrovým syndromem, což je lehčí forma autismu. Má problém se vztahy, a proto si najme Michaela, aby ji naučil, jak učinit muže šťastným - a to po všech stránkách. Byl to zajímavý náhled do života autistky a muže, který byl nucen opustit své vysněné povolání a stát se eskortem, aby uživil svou matku a sestry a splatil otcův dluh. Tento typ románu není právě můj šálek čaje, ale mělo to happy end...

TerkinKnižnySve
10.11.2023 2 z 5

Helen Hoangova - Rovnice lásky

Počet strán: 30/315

No, že je to romantika to ešte rozdýchať viem - Pretože veľa romantických knih ma vie zasiahnuť a rozplakať.

Ale táto kniha ma donútila pri 30 stranách 2x knihu zavrieť a otvoriť s tým, že to dám ale nakoniec som si povedala, že sa naozaj nebudem trápiť

Stafeta c. 98

Antonacia:

monika0181
09.10.2023 5 z 5

Wauu! To je nádherná kniha. Dlouho jsem ji měla položenu na stole, obálka mě moc nelákala, a tak čekala. Velká škoda. Kniha velmi citlivě popsuje emoce z pohledu člověka s Aspergerovým syndromem - vysokofunkční autismus a běžného člověka. Snažila jsem se pochopit Stellu, co je pro ní trauma, pro nás je běžné. Pohled a chování Michaela.... já jsem se snad do obou zamilovala. Tolik citu, a tak emotivně v knize popsáno, jsem snad nezažila. Kniha pro mě byla neskutečným zážitkem a prožitkem. Na začátku se zdálo, že by to mohl být erotický román, ale není to tak. Kniha se u mě dostala na osobní top. Je to čtivé, emotivní, ale ne to tak náročné, že by Vás to nebavilo, přestože to má obrovský přesah do života s AS.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (2)

2018 - Goodreads Choice Awards
2018 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Kniha Rovnice lásky v seznamech

v dalších seznamech5x