Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu přehled

Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207523/rostak-oliver-a-korale-pro-morskou--207523.jpg 4 19 19

Rošťák Oliver série

< 3. díl

Je konec školního roku, děti se nemůžou dočkat prázdnin! Oliver dostal dopis s pozváním od Marici – chtěl by zase strávit léto u moře? Cožpak o to, Oliver bývalou spolužačku miluje od první třídy, a když se měla vrátit do rodného Chorvatska, byl smutný. Ale pak přijel i s tatínkem za ní, a společný měsíc u moře byl báječný. Tentokrát však má Oliver letět sám, zvládne to? Určitě! A tak Oliver prožije s Maricou a chorvatskými kamarády úžasné dobrodružství. Téměř detektivní. A bude to právě Oliver, kdo všechno objasní! Volné pokračování knih Rošťák Oliver, Rošťák Oliver a Marica čarodějka... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu. Přihlašte se a napište ho.

jaja1989
14.09.2023 4 z 5

Deti mají Olivera rady,ale bylo tam moc jmen, které se jim pletly .

JankaV80
07.02.2017 4 z 5

Kniha s jednoduchou detektivní zápletkou. Synovi se knížka líbila. Já měla trochu problém s textem (skladbou vět), tak jsem si ho upravovala. Kniha je doplněna moc pěknými ilustracemi.

kuky921
26.11.2015 3 z 5

Pěkný prázdninový příběh, ale děti moc nezaujal. Ilustrace jsou velmi pěkné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu v seznamech