Rose a kouzelníkova maska přehled

Rose a kouzelníkova maska https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258017/bmid_rose-a-kouzelnikova-maska-258017.jpg 5 71 71

Rose série

Z královského paláce byla odcizena vzácná maska nepředstavitelné kouzelné síly. Rose má podezření, že je to práce temných čarodějů – a nebezpečí je na obzoru. Snaha odhalit a zadržet zloděje ji přivede do tajemných Benátek, kde nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Dokáže Rose pomocí svých magických schopností získat masku dříve, než bude odhalena její skutečná moc?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

Rose and the Magician´s Mask , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rose a kouzelníkova maska. Přihlašte se a napište ho.

Blanchidlo
27.10.2019 5 z 5

Sérii s Rose mám moc ráda a tajemné Benátky k tomu, nádhera!

KošíJánuška
30.01.2018

Prosím není tu někdo kdo by ji prodal ze své knihovny ? Pro mou dcerku ?

Knižní střípky
03.12.2016 5 z 5

Tuto sérii jsem si přečetla ze zvědavosti, slyšela jsem o ní spoustu pozitivního a po jejím přečtení, mám stejný pocit a už se moc těším, až bude příběhy Rose číst má dcerka.....Rose mi byla moc sympatická, vlastně všichni členové domácnosti kouzelníka Fountaina ( jedině Susan mi vadila). Starý dobrý Londýn tajemnou atmosféru krásně dokresloval a v tomto díle se přidaly ještě i mé milované Benátky. I když mi táhne na čtyřicet, čtení této série pro děvčata jsem si moc užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rose a kouzelníkova maska v seznamech

v dalších seznamech2x