Román pro muže přehled

Román pro muže https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190655/roman-pro-muze-190655.jpg 3 660 660

Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád, slovní a situační humor a v neposlední řadě i autorova schopnost empatie jsou už tradiční zárukou čtivosti jeho knih. Tentokrát je k přednostem Vieweghova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románu otvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Dobovou kulisu románu tvoří autentické výroky bývalých i současných českých politiků a nejvyšších státních činitelů, které z této fiktivní „pánské jízdy“ chtě nechtě dělají trpký příběh nás všech… Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Román pro muže. Přihlašte se a napište ho.

nicolettkaa
28.04.2024 1 z 5

Jedna hvězda za snahu. Vieweghovi knihy jsem měla ráda (ale to jsem byla o dost mladší). Tohle je opravdu brak. Bez děje, bez humoru, dialogy mimo realitu. Již nikdy víc. Film jsem neviděla a ani to nemám v plánu.

m2056
13.03.2024 4 z 5

Knihu jsem četl ať teď i když znám film Kniha je o hodně lepší dobře se četlo jen co mě vadilo to bylo vždy kapitola do duše autora.

Milton
12.01.2024 4 z 5

Dobře se mi to četlo. Viděl jsem napřed film, a kniha byla lepší.
Škoda, že se autor nedokáže vykašlat na kritiky a pořád se do nich naváží. Myslím, že to nemá zapotřebí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Román pro muže v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených1 221x